INTERNET až 100Mbps

Přístup k internetu pomocí optické infrastruktury se vyznačuje dosažením vynikající latence (odezvy) při komunikaci mezi servery a koncovými PC

Systém PanelákNet

Maximálně výhodný tarif

je žádaná možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu sítě Moravanet pro hromadné připojení (od 3-4 účastníků) za maximálně výhodný tarif . Při počtu od 5 uživatelů při podepsání smlouvy není účtován instalační poplatek. Realizace systému Panelák Net je řešena dvěma montážními technologiemi:

  • rozvodem ve stávající společné televizní anténě (STA) bez ohledu na stáří rozvodu bez nutnosti stavebních úprav a lištování. Instalací nedochází k zarušení televize ani rádia!
  • novým domovním rozvodem LAN s použitím lištování a kabelů UTP, rozvedených každému účastníkovi.

Nabídka Panenál Net neobsahuje agregaci, sdílení, není aplikován FUP.
(u použití STA má domovní rozvod propustnost podle typu technologie 100Mbps nebo 14Mbps. Obě technologie jsou vzájemně slučitelné.)

Rozvod internetu je zakončen konektorem RJ-45 v síťové kartě počítače.

Smlouva se uzavírá na min. dobu 12 měsíců. Odběr proudu je pro naše zařízení zanedbatelný (cca 35W) a většinou není nutné zajišťovat vlastní jistič ani separátní přívod energie, pokud je požadován realizujeme instalaci poměrového měření. Uživatelé musí předložit písemný souhlas sdružení vlastníků, bytového družstva nebo jiného vlastníka objektu před podpisem smlouvy. Pro vlastníka objektů máme připravenu typizovanou smlouvu, akceptovanou většinou velkých vlastníků nebo správců v regionu.Veškeré instalované zařízení je majetkem AQUA,a.s., servis zařízení je prováděn výměnou "kus za kus". Připojení je možno realizovat víceméně v celém Šumperku , Zábřehu a Postřelmově. Systém Panelák Net bude postupně propojen vlastními optickými kabely s propustností 1Gbps realizovanými v rámci projektu FTTB - AQUA - Šumperk - Zábřeh.

Dokumenty ke stažení

Ceniky

Ceník - platný od 1.12.2019
PDF soubor (214.63 KB)

Ceník - platný od 1.1.2019
PDF soubor (214.61 KB)

Ceník platný od 1.12.2017.pdf
PDF soubor (214.36 KB)

Ceník - platný od 1.10.2014
PDF soubor (89.61 KB)

Ceník - platný od 1.1.2016
PDF soubor (323.16 KB)

Ostatní

Informace dle zákona č 101/2000 Sb.
PDF soubor (183.75 KB)