Internetová televize

IPTV

Vítejte v 21. století, díky AQUA IPTV můžete sledovat programy z celého světa.

IPTV (digitální TV pro optickou síť)

je systém, kde jsou služby digitální televize šířeny prostřednictvím IP protokolu přes počítačové sítě. Použití technologií pro počítačové sítě je hlavní rozdíl IPTV od klasického plošného nebo kabelového vysílání.

Obrovskou výhodou IPTV oproti klasickému sledování televize je, že se můžete koukat kdy máte čas a nebo kdy chcete a na co chcete. Nová služba IPTV umožňuje zpětné sledování na 7 dnů u všech kanálů.

Internetová televize neboli IPTV umožňuje šíření televizního vysílání pomocí internetového připojení, které máte doma, na chalupě nebo na cestách. Stačí, když máte v daném místě připojení k internetu a všechny oblíbené kanály máte ihned k dispozici.

IPTV distribuje digitální program, který je oproštěn od chyb znamých u analogového vysílání jako zrnění, duchy, neostrost, baravné chyby apod. Pokud dochází u digitálního signálu k chybě, pak se projeví tzv. kostičkováním, jelikož ztráta pouhého 1 paketu je jedna kostička. U IPTV je také možno vysílat programy ve vysokém rozlišení HDTV nebo ultra vysokém rozlišení UHDTV, nutný je však set-top-box, který podporuje tento formát. V našich sítích jsou programy HDTV. 

Zařízení pro sledování TV:

Naše internetové vysílání televize si můžete spustit na několika různých zařízeních. Mezi ty nejoblíbenější patří sledování přímo ve webovém prohlížeči nebo chytré televizi. V posledních letech si oblibu získává i sledování TV na mobilu a tabletu.

Do vaší chytré televize si stačí připojit internetový kabel a můžete sledovat své oblíbené pořady online v HD kvalitě.

Podporujeme modely těchto značek:

LG -- Samsung --  Panasonic -- Hisense -- Android TV.

Apple TV
Pokud máte Apple TV, jednoduše si stáhněte naši aplikaci a během chvilky se dívejte.

Set-top-box

Set-top box je zařízení, které se připojuje ke zdroji internetového připojení (optická síť FTTB Moravanetu ) a z druhé strany je připojené k televiznímu přijímači pomocí příslušného kabelu.ankara en iyi dershaneler Volba programu se provádí pomocí dálkového ovladače, který je součástí set-top-boxu. Set-top-box se umístí na místo s dostatečnou cirkulací vzduchu, aby nedocházelo k přehřátí zařízení a současně tak, aby byl v dosahu propojovacího kabelu k televizoru. Na televizním přijímači naladíme příslušný vstup (např. AV, HDMI) a programy již přepínáme dálkovým ovladačem na set-top-boxu.
 


►► HD Set-Top-Box AndroidTV box
Set- top box  - uživatelská příručka (0,7 MB)
 


 


 

 

 

 

Dokumenty ke stažení

Ceniky

Ceník - platný od 1.1.2023
PDF soubor (365.63 KB)

Ceník - platný od 1.1.2022
PDF soubor (365.56 KB)

Ceník - platný od 21.5.2021
PDF soubor (365.64 KB)

Ceník - platný od 1.12.2019
PDF soubor (214.63 KB)

Ceník - platný od 1.1.2019
PDF soubor (214.61 KB)

Ostatní

Seznam kanálů - balíčků - IPTV
PDF soubor (169.09 KB)

Informace dle zákona č 101/2000 Sb.
PDF soubor (183.75 KB)